ایجاد دوره جدید

کالج نیل پیکسل

حس خوب پیشرفت مـــــداوم و ارتقاء مسیر شغلی

نیل پیکسل به شما کمک می کند با یادگیری از طریق دوره های تخصصی آنلاین، مهارت های خود را توسعه دهید و به رشد فردی یا شغلی دلخواهتان دست یابید.

دوره های پروژه محور
مدرسان با تجربه
نقشه یادگیری تخصص ها
منتورینگ اختصاصی

کالج نیل پیکسل در یک نگاه

در دنیای امروز "یادگیری مستمر" یک سرمایه است. هر چه بیشتر یاد بگیرید سرمایه بیشتری کسب می کنید. افراد موفق هرگز بدون "یادگیری مستمر" به موفقیت نرسیده اند. افراد با مهارت در اولویت استخدام شرکت ها قرار می گیرند و شما تصمیم گیرنده هستید که همان فرد فعلی بمانید یا به شخص بهتری تبدیل شوید. رقابت ها در کاریابی شدت گرفته و تنها افراد متمایز می توانند شانس بالاتری در موقعیت های شغلی بهتر داشته باشند. شما می توانید با یادگیری در کالج نیل پیکسل متمایز شوید.

کالج نیل پیکسل در یک نگاه
کالج نیل پیکسل در یک نگاه

جدیدترین دوره ها

دوره آموزشی طراحی کارت ویزیت یک فرصت منحصربفرد است تا هنر طراحی گرافیک را با تمرکز ویژه بر روی طراحی کارت ویزیت به صورت حرفه‌ای یا ...

آموزش طراحی لوگو
کامل شده مشاهده این دوره

در این پکیج پروژه محور و حرفه ای فتوشاپ همراه با شما برای یک شرکت فرضی یک لوگو زیبا را داخل نرم افزار ایلستریتور طراحی میکنیم. سپس ...

دوره تخصصی آموزش فتوشاپ ۲۰۲۳ |  مقدماتی تا پیشرفته و پروژه محور با داشتن مهارت‌ در فتوشاپ، می‌توانید در زمینه‌های مختلفی ...

آموزش مدلسازی آبجکت در 3DMax
کامل شده مشاهده این دوره

سلام عزیزان، این دوره حاصل تجربه ۱۵ ساله من در مدلسازی حرفه ای و بخشی از پکیج جامع مگامکس هست که داخلش مدلسازی صد عدد آبجکت رو از ...

چرا کالج نیل پیکسل

دوره های پروژه محور مناسب بازار کار

در کالج نیل پیکسل دوره های پروژه-محور متناسب با شرایط بازار کار کشور در حوزه های تخصصی مختلف فراهم شده است تا دانشجویان بتوانند بعد از گذراندن دوره از دانش و تجربه کافی برای ورود به بازار کار بهره مند شوند.

دوره های پروژه محور مناسب بازار کار
دوره های پروژه محور مناسب بازار کار

مدرسان با تجربه و منتورینگ

اولویت ما در آموزش ها بهره گیری از مدرسان با تجربه و با مهارت است . همواره سعی کردیم تا مدرسان فعال در نیل پیکسل هم از لحاظ کیفیت محتوای آموزش و هم از لحاظ توانایی های تدریس جزء بهترین ها باشند همچنین در دوره های ویژه، دانشجویان می توانند از منتورهای مختلفی در جهت اخذ راهنمایی و مشاوره استفاده نمایند.

colorful smoke
leafs

مدرک پایان دوره

نیل پیکسل پس از پایان دوره به دانشجویان مدرک پایان دوره اعطاء می کند که مدرک در وب سایت نیل پیکسل قابل استعلام است.

colorful smoke
leafs

تضمین بازگشت وجه

با اطمینان کامل در دوره ها ثبت نام کنید. چنانچه به هر دلیلی از کیفیت آموزش راضی نبودید وجه به حساب شما عودت می شود با ذکر این نکته که فقط باید ۳۰ درصد ابتدایی دوره را مشاهده کرده باشید.

colorful smoke
leafs

تعیین مسیر یادگیری تا ارتقاء شغلی

یکی از مشکلات اصلی دانشجویان برای انتخاب یک دوره آموزشی این است که در اکثر مرجع های آموزشی نقشه راهی برای رسیدن به ایده آل شغلی وجود ندارد در حالیکه در کالج نیل پیکسل دوره ها طبق مسیر رشد شغلی معرفی می شوند و با گذراندن آنها به گام به گام از پله های پیشرفت بالا می روید.

colorful smoke
leafs

شبکه سازی در Slack

در کالج نیل پیکسل شما می توانید با کلیه دانشجویانی که قبل یا حتی بعد از شما در دوره مورد نظر ثبت نام می کنند در تعامل باشید و دوستان جدیدی پیدا کنید. بسیاری از موقعیت های شغلی از طریق رابطه ها معرفی می شوند و این شبکه به شما کمک کند تا با دیگران رشد کنید.

colorful smoke
leafs

فرصت های شغلی بخش فریلنس نیل پیکسل

نیل پیکسل به شما کمک می کند در صورت تمایل به آزادکاری بتوانید از موقعیت شغلی های بسیاری که در بخش آزادکاری نیل پیکسل فراهم شده است استفاده نمایید و از تسهیلات ویژه ای که برای فارغ التحصیلان فراهم شده است بهره مند گردید.

colorful smoke
leafs

آیا می دانید یادگیری یک مهارت است؟

مطالعه کتاب "یادگیری اثر بخش" به شما مطالب ارزشمندی می آموزد تا با به کارگیری آنها بتوانید حس ترغیب شدن به یادگیری را در خود فعال نمایید به طوریکه با در نظر گرفتن اهداف خود، مسیر یادگیری را با موفقیت به پایان رسانید.

پیشرفت را آغاز کنید

با دوره های تخصصی کالج نیل پیکسل، موقعیت شغلی خود را در سریع ترین زمان ارتقاء دهید

ثبت نام

فراخوان جذب مدرس برای دوره های تخصصی

چنانچه تمایل به تدریس در کالج نیل پیکسل را دارید می توان جهت اطلاع از شرایط همکاری با ما در تماس باشید

مدرس شوید
پیشرفت مسیر شغلی
درحال بارگزاری ...