ایجاد پروژه جدید

درباره نیل پیکسل

نیل پیکسل، شامل دو بخش فریلنسینگ (آزادکاری) و یادگیری (کالج) است و این امکان را برای کاربران فراهم می آورد تا به راحتی بتوانند در بستری امن، پایدار و مطمئن تعامل سازنده ای را در جهت رسیدن به اهداف خود شکل دهند.

ما در پلتفرم فریلنسینگ (آزادکاری)، بستری فراهم ساختیم تا در آن، کارفرمایانی که به دنبال افراد حرفه ای و کارآزموده هستند، با جامعه فریلنسرهای احراز صلاحیت شده و مستعد نیل پیکسل در ارتباط باشند و پروژه های موفقی را به انجام رسانند. همچنین در پلتفرم یادگیری (کالج)، برای افراد صاحب تجربه و تخصص شرایطی ایجاد کرده ایم تا بتوانند آنچه را که در توان دارند، با هنر آموزش درآمیزند و در اختیار افرادی که جویای کسب مهارت های تخصصی هستند قرار دهند تا دانش آموختگان با بهره گیری از آنچه فرا گرفتند بتوانند به پیشرفت های شغلی چشمگیری نائل شوند.

نیل پیکسل همواره در تلاش برای ساختن هویتی پایدار و متمایز بوده و این هدفی است که همیشه برای رسیدن به آن تلاش می کنیم. ما پیوسته در حال توسعه و ارتقاء این بستر آنلاین هستیم و در طول این مسیر از پیشنهادها و نظرات شما می آموزیم و آن ها را به کار می بندیم.

از شما دعوت می کنیم در جهت کمک به ایجاد موقعیت های شغلی بیشتر، ارتقاء توان علمی کاربران و فراگیر کردن دانش و تجربه، جزئی از جامعه در حال گسترش ما باشید تا بتوانیم همه با هم قدمی کوچک اما سازنده برای آبادانی ایران بزرگ برداریم.

ماموریت ما
خلق ارزش و توانمند سازی مشتریان از طریق بهبود فرهنگ فریلنس و افزایش سرانه یادگیری آنلاین

چشم‌انداز ما
ایجاد بزرگترین شبکه فعال از کاربران در کشور با هدف تامین حداکثری نیازهای برآورده نشده در حوزه اقتصاد فریلنس و تربیت نیروهای با مهارت جهت ورود به بازار کار 

ارزش های ما
ارزش‌آفرینی پایدار از طریق:

+ مشتری مداری
+ یادگیری و یاددهی
+ خلاقیت و نوآوری
+ فرهنگ سازمانی
+ صداقت و شفافیت
 

 

پیشرفت مسیر شغلی
درحال بارگزاری ...