ایجاد پروژه جدید

قوانین استفاده از دوره های کالج

شرایط عمومی

1. نیل پیکسل بستری را فراهم کرده است تا افرادی که مشتاق یادگیری هستند (دانشجو) بتوانند از طریق مشاهده ویدئوها یا محتوای آموزشی که مدرسان تهیه و در سایت نیل پیکسل بارگزاری کرده اند به هدف خود دست یابند.  

2. ثبت نام و استفاده از خدمات وب سایت نیل پیکسل به منزله پذیرش کلیه قوانین این وب سایت است. کاربران می توانند در نقش دانشجو یا مدرس و یا هر دو در سایت به فعالیت بپردازند.

3. تمامی خدمات و دوره های موجود در این سایت می‌بایست بر اساس قوانین تجارت جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران باشد.

4. سن تمامی کاربرانی که به عضویت نیل پیکسل در می آیند باید حداقل 18 سال تمام باشد، افرادی که این شرط را ندارند اجازه ثبت نام و استفاده از خدمات این سایت را ندارند مگر تحت نظارت و کنترل ولی قانونی خود.

5. تمامی کاربران می بایست به هنگام ثبت نام در سایت، از بکار بردن نام و یا اطلاعات هویتی جعلی پرهیز نمایند.

6. از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت خودداری فرمایید. چنانچه کاربری بیش از یک شناسه در سایت ایجاد کند، نیل پیکسل این اختیار را دارد تا نسبت به غیرفعال کردن حساب کاربری اقدام نماید.

7. رعایت موازین اخلاقی و احترام در کلیه مکاتبات الزامی است.

مدرس

1. ایجاد دوره در نیل پیکسل به منزله پذیرش قوانین سایت نیل پیکسل است. حتماً قبل از ایجاد دوره مفاد قوانین سایت را با دقت مطالعه نمایید.

2. دوره ها می بایست علاوه بر محتوای سازنده و با ارزش، دارای کیفیت تصویر و صدای قابل قبول باشند همچنین فن بیان مدرس نیز بسیار حائز اهمیت است. نیل پیکسل در پذیرش دوره ها مختار است، بدیهی است به دوره هایی که مطابق با شرایط مورد انتظار نباشند اجازه انتشار داده نخواهد شد.

3. کلیه ویدئوها می بایست دارای واترمارک نیل پیکسل باشند همچنین نسبت تصویر می بایست 16:9 باشد. همچنین از قالب آماده نیل پیکسل می توانید برای طراحی پاورپوینت ها استفاده نمایید. پیشنهاد می شود کیفیت ویدئو HD باشد.

4. هر دوره می بایست دارای عکس بنر، توضیحات متنی، ویدئوی معرفی(رایگان)، تعیین سرفصل های موضوعات و پیش نیاز دوره باشد. همچنین بهتر است مدرس، شرح مختصری از سابقه خود به دانشجو ارائه دهد.

5. وظیفه قیمت گذاری به عهده مدرس است و نیل پیکسل مسئولیتی در قبال قیمت دوره ها ندارد. طبیعتاً قیمت دوره ها می بایست به صورت رقابتی و متناسب با کیفیت و موضوع دوره تعیین گردد.

6. تمام ویدئوهای آموزشی که مدرس به نیل پیکسل ارائه می کند باید بدون تبلیغ باشند، اگر ویدئویی دارای متن، تصویر و یا صوت تبلیغاتی باشد باید قبل از بارگزاری حذف شود در غیر این صورت محتوای آموزشی تایید و در نتیجه منتشر نخواهد شد.

7. توصیه می شود بخش هایی از ویدئوها به صورت رایگان باشند تا دانشجو قادر باشد قبل از خرید، برداشت بهتری نسبت به دوره پیدا کند.

8. مدرس می تواند در صورت به روزرسانی بخش هایی از دوره، ویدئوهای مربوطه را آپلود کند و این ویدئوها برای کلیه دانشجویانی که قبلاً دوره را خریداری کرده اند قابل نمایش است.

9. مدرس موظف است به کلیه سوالات دانشجویان در مورد دوره چه قبل از خرید و چه بعد از خرید پاسخگو باشد.

10. شیوه بارگزاری دوره ها به دو صورت آپلود مستقیم و یا ارائه لینک دانلود ویدئو( که قبلاً توسط مدرس در اینترنت بارگزاری شده است) می باشد که پس از تایید دوره توسط نیل پیکسل دوره منتشر خواهد شد.

11. فرمت دوره ها می توانند در قالب پیش فرض mp4 با قابلیت دانلود توسط دانشجو و همچنین با فرمت رمزنگاری شده (بدون امکان پخش آنلاین) باشد که مدرس فرمت ویدئوها را تعیین می کند.

12. رفع هر گونه اشکالی که مربوط به محتوا و کیفیت دوره است به عهده مدرس می باشد که پس از دریافت گزارش اشکال از جانب دانشجو، موضوع به مدرس ارجاع می شود و مدرس موظف به حل مشکل در اسرع وقت می باشد.

13. نیل پیکسل هیچ دوره ای را از مدرس خریداری نمی کند بلکه بستری را برای فروش دوره فراهم می کند و از سهم فروش دوره، درصد مشخصی به مدرس پرداخت می نماید.

14. در صورتی که یک دوره غیر رایگان منحصراً در سایت نیل پیکسل درج شود 70 درصد از سهم فروش دوره به مدرس پرداخت می گردد اما در صورتی که دوره در وب سایت دیگری نیز در اینترنت ثبت شده باشد 50 درصد از سهم فروش دوره به مدرس پرداخت می گردد.

15. چنانچه دانشجو برای دوره ای درخواست عودت وجه کند، فروش این دوره در آمار فروش مدرس لحاظ نمی شود چرا که نیل پیکسل، می بایست وجه دوره را به حساب دانشجو عودت دهد در نتیجه فروش کنسل می شود.

16. بدیهی است نیل پیکسل بابت دوره هایی که به رایگان در سایت ثبت می شوند مبلغی به مدرس پرداخت نمی کند اما به ازای هر مشاهده ویدئو توسط دانشجویان به مدرس امتیاز تخصیص می یابد.

17. در پروفایل مدرس اطلاعات کاملی از میزان فروش دوره و جزئیات آن به نمایش در میاید و مدرس می تواند هر زمانی که تمایل داشت درخواست تسویه حساب را ثبت نماید. پس از ثبت درخواست حداکثر تا 3 روز کاری، سهم مدرس به شماره حساب بانکی که قبلاً در پروفایل خودش ثبت کرده است منتقل می شود.

18. چنانچه تخفیف های مناسبتی برای دوره ها درج گردد، درصد تخفیف در هر دو سهم مدرس و نیل پیکسل اعمال خواهد شد.
 

دانشجو

1. برای خرید یک دوره می بایست حتماً در سایت لاگین نمایید. پس از خرید اطلاعات دوره و شرح پرداخت در حساب کاربری منظور می گردد.

2. دوره ها به دو صورت رایگان و غیر رایگان هستند. قیمت گذاری دوره ها به عهده مدرس است و مسئولیتی در این باره متوجه نیل پیسکل نمی باشد.

3. در صورت عدم رضایت از کیفیت دوره امکان عودت وجه در صورتی میسر است که فقط یک سوم زمان دوره را مشاهده کرده باشید، چنانچه بیشتر از یک سوم دوره را مشاهده کرده باشید گارانتی عودت وجه مشمول دوره نمی شود و در نتیجه وجهی به دانشجو پرداخت نمی گردد.

4. ممکن است بعضی از دوره ها به درخواست مدرس دارای قابلیت پخش آنلاین نباشند بدین صورت که دانشجو می بایست فایل دوره ها را دانلود کند و با استفاده از Player مخصوصی که نیل پیکسل ارائه می کند و پس از فعالسازی، قادر خواهد بود ویدئوها را مشاهده نماید. این نوع دوره ها به درخواست مدرس ایجاد شده است و شما می توانید قبل از خرید وضعیت نمایش دوره را بررسی کنید.

5. چنانچه هرگونه اشکالی در استفاده از خدمات سایت دارید می توانید از طریق ارسال تیکت پشتیبانی مشکل را گزارش نمایید تا در اسرع وقت موضوع بررسی و نتیجه به شما اطلاع داده شود.

6. رفع هر گونه مشکلی که مربوط به محتوا و کیفیت دوره است به عهده مدرس می باشد که پس از دریافت گزارش اشکال موضوع به مدرس ارجاع می شود و مدرس موظف به حل مشکل در اسرع وقت می باشد.

 

کاربر گرامی قوانین فوق لازم الاجرا است و در صورت عدم رعایت آن، نیل پیکسل این اختیار را خواهد داشت تا اکانت کاربر را به دليل عدم رعايت قوانين سایت، به وضعيت تعلیق در آورد و در صورت تکرار نقض قوانین، اکانت را مسدود نماید. این قوانین ثابت نخواهند بود و به مرور زمان بروزرسانی می شوند. با امید به اینکه با به کارگیری قوانین جاری سایت و دستورالعمل هایی که در آینده به آن ها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت خاطر شما کاربران عزیز را فراهم آوریم.

پیشرفت مسیر شغلی
درحال بارگزاری ...