ایجاد پروژه جدید

قوانین استفاده از خدمات بخش فریلنسینگ

شرایط عمومی

1. نیل پیکسل بستری آنلاین را فراهم آورده است تا کارفرمایان (افرادی که پروژه ای برای برون سپاری و انجام دارند) و فریلنسرها (افرادی که مستقلاً به دنبال انجام کار به صورت پروژه ای هستند) با هم در ارتباط باشند و بتوانند با ایجاد یک تعامل سازنده برای هر چه بهتر انجام شدن پروژه اقدام نمایند.
به عبارت دیگر، نیل پیکسل واسطه ای بین کارفرما و فریلنسر بوده و شرایطی را فراهم می آورد تا کلیه ارتباطات بین طرفین، در بستری امن و در چارچوب مشخص و از پیش توافق شده ای صورت پذیرد. بدین ترتیب در صورت به وجود آمدن هرگونه اختلاف، طرفین توافق دارند تا اولین مرجع رسیدگی و بررسی بی طرف این اختلاف، نیل پیکسل باشد.

2. ثبت نام و استفاده از خدمات وب سایت نیل پیکسل به منزله پذیرش کلیه قوانین این وب سایت است. کاربران می توانند در نقش فریلنسر (آزادکار جویای انجام پروژه) یا کارفرما (دارای پروژه) و یا هر دو در سایت به فعالیت بپردازند.

3. تمامی خدمات و پروژه های موجود در این سایت می‌بایست بر اساس قوانین تجارت جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران باشد.

4. سن تمامی کاربرانی که به عضویت نیل پیکسل در می آیند باید حداقل ۱۸ سال تمام باشد، افرادی که این شرط را ندارند اجازه ثبت نام و استفاده از خدمات این سایت را ندارند.

5. تمامی کاربران می بایست به هنگام ثبت نام در سایت، از بکار بردن نام و یا اطلاعات هویتی جعلی پرهیز نمایند.

6. از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت خودداری فرمایید. چنانچه کاربری بیش از یک شناسه در سایت ایجاد کند، نیل پیکسل این اختیار را دارد تا نسبت به غیرفعال کردن حساب کاربری اقدام نماید.

7. رعایت موازین اخلاقی و احترام در کلیه مکاتبات الزامی است.

8. نیل پیکسل هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضمانت اجرای تعهدات کارفرما و فریلنسر در قبال یکدیگر ندارد و چنانچه قصوری از هر یک از آن ها در قبال پروژه صورت پذیرد، جبران این قصور از تعهد نیل پیکسل ساقط است. نیل پیکسل صرفاً در چارچوب تعریف شده، فرآیند و مراحل انجام پروژه را رصد می کند.

9. درج هرگونه اطلاعات تماس در حین مکاتبات انجام پروژه توسط کارفرما یا فریلنسر ممنوع می باشد.

10. هر گونه وجهی که کارفرما در قبال پروژه پرداخت می کند در قالب 'پرداخت امن' انجام می شود به این معنی که مبلغ پرداختی ابتدا نزد نیل پیکسل به عنوان امانت محفوظ می ماند و در صورت رضایت کارفرما، مبلغ به حساب فریلنسر منظور می گردد. هرگونه تایید یا مخالفت در پذیرش نظر طرفین منوط به ارائه دلایل کافی و شفاف است.

 

کارفرما

1. ایجاد پروژه در دو نوع رایگان و غیر رایگان میسر است که در هنگام ایجاد پروژه، تفاوت ها و قیمت های انواع پروژه توضیح داده شده است. نیل پیکسل این اختیار را در آینده خواهد داشت تا تغییراتی در جزئیات یا قیمت انواع پروژه ایجاد نماید.

2. مسئولیت شرح و تفهیم پروژه برای فریلنسر به عهده کارفرما است. کارفرما می بایست در طول مراحل انجام پروژه شرایط کاری را برای فریلنسر فراهم آورد تا وی بتواند بدون کوچکترین ابهامی به انجام پروژه بپردازد.

3. نیل پیکسل، پنج درصد مبلغ مورد توافق را به عنوان کارمزد از کارفرما دریافت می کند.

4. کارفرما می بایست طبق توافق انجام شده با فریلنسر، مبلغ مورد توافق با فریلنسر را نزد نیل پیکسل گروگذاری کند (پرداخت امن) به این معنی که مبلغ پرداخت شده نزد نیل پیکسل به امانت باقی می ماند و در صورتی که کارفرما پس از تحویل کار، از کیفیت کار فریلنسر راضی باشد، می تواند مبلغ پرداخت امن را در وجه فریلنسر آزاد نماید، در این صورت این مبلغ به حساب فریلنسر منظور می گردد.

5. کارفرما در صورتی که از کیفیت کار انجام شده توسط فریلنسر راضی نیست یا فریلنسر پاسخگو نیست، می بایست وجه پرداخت امن را آزاد نکند و سپس درخواست 'حل اختلاف' را به نیل پیکسل ارسال نماید.

6. پس از آزادسازی مبلغ 'پرداخت امن' توسط کارفرما، به هیچ وجه امکان بازپس گیری وجه از فریلنسر میسر نمی باشد. به عبارت دیگر زمانی که کارفرما مبلغ 'پرداخت امن' را آزاد می کند به منزله اعلام موافقت وی بوده و نیل پیکسل هیچ گونه مسئولیتی در قبال بازپس گیری این وجه نداشته همچنین انجام 'حل اختلاف' نیز مقدور نمی باشد.

7. بدیهی است طبق چارچوب طراحی شده نیل پیکسل، پرداخت کارفرما به فریلنسر صرفاً از طریق گزینه 'پرداخت امن' در وب سایت قابل انجام است و هر گونه پرداخت از هر روش دیگر خلاف قوانین سایت است. چنانچه هر یک از طرفین درخواستی مبنی بر پرداخت خارج از وب سایت نیل پیکسل را مطرح کرد می توانید از طریق بخش پشتیبانی، به نیل پیکسل اعلام نمایید تا با فرد خاطی برخورد گردد.

8. در پایان پروژه، کارفرمایان می توانند نظرشان را در خصوص فریلنسر اعلام نموده و میزان رضایتشان از کار انجام شده توسط فریلنسر را بیان کنند.

 

فریلنسر

1. انواع پلن های عضویت و شرح امکانات و قیمت هر یک در جدول مربوطه برای فریلنسرها آورده شده است. نیل پیکسل این اختیار را در آینده خواهد داشت تا تغییراتی در جزئیات یا قیمت انواع پلن های عضویت ایجاد نماید.

2. پلن عضویت پس از خرید، قابل کنسل شدن یا پس دادن و دریافت وجه نیست. 

3. نیل پیکسل بر اساس نوع پلن عضویت فریلنسرها، درصد کارمزد مشخصی دریافت می کند. 

4. فریلنسر می تواند متناسب با مهارت هایی که در سایت ثبت کرده است، برای پروژه های موجود ارسال پیشنهاد کند. این انتظار از فریلنسر می رود تا پروژه هایی متناسب با میزان دانش و تجربه خود انتخاب نماید.

5. در قیمت گذاری و بیان اقداماتی که فریلنسر برای کارفرما انجام می دهد می بایست جزئیات توسط فریلنسر به طور کامل بیان شود. بدیهی است هر چه پیشنهاد فریلنسر کامل تر و جزئی تر باشد از شانس بالاتری برای انتخاب توسط کارفرما برخوردار است.

6. فریلنسر متعهد به انجام صحیح پروژه مطابق با انتظارات توافق شده با کارفرما و تحویل در زمان مورد نظر می باشد.

7. چنانچه فریلنسر پس از پذیرفتن شدن و ایجاد 'پرداخت امن' ، به هر دلیلی تصمیم به لغو پروژه گرفت می بایست در اسرع وقت به اطلاع کارفرما برساند.

8. فریلنسر موظف به تعیین تعداد، زمان و مبلغ 'پرداخت امن' است.

9. پس از آزادسازی 'پرداخت امن' و واریز به کیف پول، فریلنسر می بایست درخواست واریز به حساب را ارسال کند که پس از ثبت درخواست حداکثر تا ۳ روز کاری، وجه به اطلاعات حساب بانکی فریلنسر که قبلاً در سایت ثبت کرده است واریز می شود.در پایان پروژه، فریلنسرها می توانند نظرشان را در خصوص کارفرما اعلام نمایند.

کاربر گرامی قوانین فوق لازم الاجرا است و در صورت عدم رعایت آن، نیل پیکسل این اختیار را خواهد داشت تا اکانت کاربر را به دليل عدم رعايت قوانين سایت، به وضعيت تعلیق در آورد و در صورت تکرار نقض قوانین، اکانت را مسدود نماید. این قوانین ثابت نخواهند بود و به مرور زمان بروزرسانی می شوند. با امید به اینکه با به کارگیری قوانین جاری سایت و دستورالعمل هایی که در آینده به آن ها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت خاطر شما کاربران عزیز را فراهم آوریم.

پیشرفت مسیر شغلی
درحال بارگزاری ...