ایجاد پروژه جدید

پرداخت امن

 

پرداخت امن نیل پیکسل چیست و چه مزایایی دارد؟

یکی از چالش‌های اصلی در رابطه میان کارفرما و فریلنسر این است که چگونه می‌توانند برای پرداخت حقوق و حق‌الزحمه به یکدیگر اعتماد کنند. کارفرما نگران این موضوع است که مبادا پرداختی داشته باشد اما فریلنسر کار درست و اصولی را تحویل ندهد و فریلنسر این دغدغه را دارد که شاید کارفرما بعد از تحویل کار حقوقش را پرداخت نکند. برای رفع همه این دغدغه‌ها و نگرانی‌ها خوشبختانه این روزها سیستم پرداخت امن طراحی شده تا خیال هر دو طرف از نظر پرداختی‌ها راحت باشد. این نوع پرداخت با در اختیار قرار دادن یک‌سری از مزایا برای هر دو طرف بی‌شک یک رابطه برد- برد و امن را می‌سازد.  اگر دوست دارید درباره این نوع پرداخت و مزایای استفاده از آن اطلاعاتی دقیق و مطمئن کسب کنید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید. این یادداشت کمک می‌کند تا بتوانید دریافتی‌ها و پرداختی‌های کسب‌و‌کار خود را از طریق درگاهی امن انجام دهید.

 

پرداخت امن نیل پیکسل چیست؟

با استفاده از پرداخت امن نیل پیکسل پرداختی کارفرما به فریلنسر در محیطی امن و قابل اطمینان انجام می‌شود؛ بدین صورت که حقوق فریلنسر در سایت حالت سپرده‌گذاری پیدا می‌کند و به‌صورت امانت نگه‌داشته می‌شود. این حالت امانی پول تا زمانی باقی می‌ماند که فریلنسر پروژه را به‌صورت کامل تحویل دهد. پس از تحویل پروژه، حقوق امانی در سایت آزاد شده و به حساب فریلنسر واریز می‌شود. 

 

آیا پرداخت امن نیل پیکسل واقعا یک رابطه برد- برد است؟

ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که پرداخت امن چگونه می‌تواند یک رابطه برد- برد را بین کارفرما و فریلنسر شکل دهد. برای پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که پرداخت امن نیل پیکسل درواقع این اطمینان را به کارفرما می‌دهد که پروژه را می‌تواند به‌صورت کامل و مطابق با انتظارات خود دریافت کند و از طرفی برای فریلنسر این مزیت را دارد که خیالش از نظر گرفتن حق و حقوق راحت است. 

 

مزایای استفاده از پرداخت امن نیل پیکسل چیست؟

برای آنکه بتوانید از سیستم پرداخت امن استفاده کنید و به‌راحتی به آن اعتماد کنید باید قبل از هر کاری اطلاعات کافی درباره مزایای استفاده از پرداخت امن را کسب کنید. مزایای استفاده از پرداخت امن نیل پیکسل شامل این موارد است:

  • با وجود پرداخت امن نیل پیکسل فریلنسر برای انجام کامل پروژه مد‌نظر کارفرما متعهد می‌شود و تا زمانی که کامل آن را تحویل ندهد پرداختی برایش انجام نمی‌شود.
  • در سیستم پرداخت امن برخلاف روش‌های سنتی پرداخت هیچ پیش‌پرداختی به حساب فریلنسر واریز نمی‌شود مگر آنکه پروژه کار آن‌قدر بزرگ و چند‌مرحله‌ای باشد که به پرداخت چندمرحله‌ای نیاز داشته باشد.
  • در صورتی که در هر یک از مراحل کار و پرداخت حقوق، بین کارفرما و فریلنسر اختلاف پیش بیاید سیستم پرداخت امن در نقش ناظر بر اختلافات آن‌ها می‌تواند داوری کند و به حل اختلافات بپردازد.
  • فریلنسر دیگر نگران سوءاستفاده از زحماتش نخواهد بود زیرا مطمئن است و می‌داند که با سیستم پرداخت امنی طرف‌حساب است که به موقع و بدون تاخیر حقوقش را پرداخت می‌کند.
     

کلام پایانی

سیستم پرداخت امن نیل پیکسل نوعی امنیت مالی و اطمینان‌خاطر برای کارفرما و فریلنسر به ارمغان می‌آورد تا بتوانند راحت‌تر و در بستری ایمن به یکدیگر اعتماد کنند. کارفرما با وجود سیستم پرداخت امن از تحویل گرفتن کامل و به‌موقع پروژه‌اش مطمئن می‌شود و فریلنسر به پشتوانه‌ی پرداخت به موقع حق از طریق سیستم امن، کار را با آرامش انجام و تحویل می‌دهد و دیگر نگران هدررفتن زحمات و نگرفتن حقوقش نخواهد بود. با وجود این توضیحات، سیستم پرداخت نیل پیکسل به هر دو طرف سود می‌رساند و یک رابطه برد- برد را شکل می‌دهد. در بعضی از شرایط ممکن است بین کارفرما و فریلنسر به هر دلیلی اختلاف پیش بیاید، در چنین شرایطی سیستم پرداخت امن با درنظر گرفتن حقوق طرفین به داوری و رفع مشکلات می‌پردازد.

 

پیشرفت مسیر شغلی
درحال بارگزاری ...