ایجاد پروژه جدید

سوالات متداول

  کـارفرمـــــــا  

 

پروژه ها توسط چه کسی انجام می شود؟


نیل پیکسل یک پلتفرم دورکاری و برون سپاری انلاین هست. هیچکدام از پروژه ها ایجاد شده توسط نیل پیکسل انجام نمیشود. فریلنسر ها پس از دریافت اعلان نسبت به مهارت هایی که انتخاب کردید  به شما پیشنهاد همکاری ارسال میکنند. شما با بررسی سوابق در چت گفتگو شروهع به مذاکره و انتخاب فریلنسر می پردازید.


هزینه ارائه این خدمات چقدر است؟


بستگی به نوع فعالیت شما دفعات اول ثبت درخواست مشمول پرداخت هزینه اولیه برای ثبت نخواهد بود. چنانچه همواره تعداد پروژه های موفق شما بیش از 30 درصد کل درخواست های ثبت شده شما باشد نیازی به پرداخت هزینه‌ی ثبت اولیه ندارید. اگر قصد داشته باشید از سرویس های ویژه ای بهره گیرید لازم است تا هزینه آن را بپردازید، سرویس هایی مثل شاخص جلوه دادن درخواست یا پروژه های فوری.


پرداخت من به فریلنسر چگونه است؟


پس از آنکه شما پیشنهاد قیمتی را پذیرفتید، می‌بایست مبلغ پیشنهاد را از طریق واریز به حساب سایت یا پرداخت آنلاین در سایت گروگذاری نمایید. تنها بعد از اینکه شما پروژه خود را تحویل گرفتید و آن را تایید نمودید وجه گروگذاری شده به حساب مجری واریز خواهد شد. این روش انجام شدن کار به بهترین شکل توسط مجری را تضمین می کند.


چگونه از میان پیشنهاد های رسیده یکی را انتخاب نمایم؟


از میان پیشنهادها، وارد چت گفتگو با فریلنسر می شوید و با بررسی سابقه کار و روزمه ایی که در وبسایت گذاشته و یا نمونه انجام پروژه درخواست کنید. در کل این موارد مذاکره با فریلنسر به حساب میاد.
 


چه مدت زمان دارم تا  فریلنسر مورد نظر خودم را انتخاب کنم؟


هر پروژه ایجاد شده 28 روز زمان برای نمایش در صفحه قرار میگیرد. اگر شما در این زمان پروژه به اتمام رسید. شما می توانید پروژه با مبلغ اندکی تمدید نمایید.اگر فریلنسر کار را به درستی انجام ندهد چه باید کرد


در صورتی که فریلنسر کار را رها کند یا کار را به درستی انجام نداده باشد یا به طور کلی اختلافی مابین شما بوجود آید، می بایست شخص شاکی یک درخواست داوری ایجاد نماید.
 

آیا کارفرما می تواند وجه گروگذاری شده را به صورت درصدی برای فریلنسر آزاد کند؟

 

واقعیت امر یکی از مراحل برون سپاری، پرداخت های امنی هست که فریلنسر برای کارفرما ایجاد میکند. و طبق قراری که برای پرداخت و آزاد سازی کارفرما باید آن را به صورت درصدی پرداخت، و مرحله به مرحله آن را آزاد کند .

 

در صورتی که پروژه با مشکل مواجه شود تکلیف ضمانت تخصص فریلنسر چه می شود؟

 

در صورت عدم انجام صحیح کار توسط فریلنسر وجه ضمانت تخصص بعد از حل اختلاف از حساب فریلنسر کم و به کیف پول کارفرما  واریز میشود 

 

نحوه پرداخت هزینه از سوی کارفرما چگونه است؟

 

پس از این که فریلنسر پایان  هر مرحله پرداخت امن  کار را انجام داد اعلام و شما پروژه را به صورت کامل بررسی کردید، زمان آزادسازی وجه برای فریلنسر است. 

 

 

 فــریلنســـــــر 

 

چقدر طول می کشد تا دستمزد من به حساب من واریز شود؟


بلافاصله پس از اینکه حاصل کار توسط کارفرما  انجام شود وجه به حساب کاربری شما منتقل می شود. از این پس شما می توانید با مراجعه به صفحه گزارش مالی درخواست خود را برای برداشت وجه و واریز آن به حساب بانکی خود ثبت کنید. واریز مبالغ دریافتی مجری و وجوه مسترد شده خریدار از طریق حواله پایا انجام می گردد. واریز ها حداکثر تا دو روز کاری پس از ثبت درخواست واریز انجام می شود.

 

درصد نیل پیکسل بابت ارائه خدمات چقدر است؟

 

نیل پیکسل برای فریلنسرهای پلن رایگان 10% و برای فریلنسر های  ویژه بسته به پلن انتخاب شده بین 3 الی 10% مبلغ پروژه کسر خواهد شد.

 

اگر کارفرما پرداخت امن را آزاد نکند چه باید کرد؟

 

لازم است پس از ارسال حاصل کار به مدت 48 ساعت منتظر کارفرما بمانید. در صورتی که پس از آن هیچ پاسخی نیامد به بخش فریلنسر رفته و در گزینه حل اختلاف یک درخواست ایجاد نماید. در ادامه داوری با شنیدن اظهارات طرفین رای را صادر کرده و تکلیف را مشخص خواهیم کرد.

 

چطور می توانم از وضعیت پیشنهادهای ارسالی خودم مطلع شوم؟

 

در صورتی که آدرس ایمیل ثبت شده توسط شما معتبر باشد، پس از هر بار ارسال پاسخ یا پذیرش پیشنهاد توسط کارفرما یک ایمیل اطلاع رسانی برای شما ارسال می شود. در صورتی که ایمیل ها را در اینباکس نمی بینید حتما پوشه اسپم را چک کنید.

 

امتیاز دهی در اتمام پروژه چگونه است؟

 

پس از پایان پروژه توسط کارفرما، سیستم امتیاز دهی ظاهر خواهد شد . از سوی دیگر لازم است تا فریلنسر نیز به کارفرما امتیاز خواهد داد. اگر این امتیاز دهی انجام نشود  نیل پیکسل پروژه را خاتمه یافته تلقی نمی کند و این باعث می شود که پروژه در سوابق فریلنسر و کارفما  دیده نشود. بنابراین لازم است تا طرفین به یکدیگر رای دهند و پس از آن ، رای هر کدام به صورت علنی نمایش داده خواهد شد.
این سیستم امتیاز دهی در سوابق شما به عنوان  اعتماد سازی و تعامل بهتر بین طرفین در مذاکرات بعدی تاثیر گذار خواهد بود.

 

 

 موارد مالی 
 

گروگذاری وجه به چه معنا است؟
 

کارفرما پس از پذیرش قیمت فریلنسر می‌بایست، وجه پروژه را نسبت به پرداخت های امنی که به توافق رسیدند  را در سایت گروگذاری نمایید، این مبلغ تا زمان اتمام کار توسط فریلنسر و تایید آن توسط کارفرما به فریانسر پرداخت نخواهد شد. لازم به ذکر است، فریلنسر تا قبل از انجام پرداخت امن کار را آغاز نخواهد کرد.(حتی در حد اتود زدن)

 

پیشرفت مسیر شغلی
درحال بارگزاری ...