ایجاد پروژه جدید

راهنمای ارسال پیشنهاد

راهنمای ثبت پیشنهاد روی پروژه

۱. پس از ورود به صفحه پروژه مورد نظر روی دکمه ارسال پیشنهاد کلیک نمایید. (مهارت شما با مهارت انتخاب شده کارفرما می بایست یکسان باشد )

۲. مبلغ پیشنهادی جهت انجام پروژه را در بخش اول وارد کنید و مدت انجام پروژه برای کارفرما مشخص کنید.

۳. نحوه پرداخت امن، برای هر مرحله از کار ایجاد نمایید. ( بعد از انتخاب شما توسط کارفرما، مبالغ تعیین شده نزد سایت گروگزاری و بعد از انجام پروژه آزاد و در حساب کاربری شما قرار میگیرد)

۴. در بخش بعدی توضیحات شما برای کارفرما می باشد و این توضیحات تنها شانس شما برای جلب توجه کارفرما می باشد( این توضیحات فقط برای کارفرما قابل مشاهده می باشد)

۵. شروع ارتباط گفتگوی آنلاین در ابتدا با کارفرما می باشد. بعد از این ارتباط  امکان مذاکره و توضیحات بیشتر می باشد.( در صورت قطعی استخدام شما از طریق اس ام اس اطلاع رسانی میشود)

6. داشتن عکس پروفایل حرفه ای از چهره شما و نمونه کارهای مرتبط در پروفایل شانس انتخاب شما را تا چندین برابر بالاتر می برد.

7. اطلاع رسانی‌های پروژه از طریق ایمیل ارسال می شود، پس نوتیفیکیش صندوق ایمیل را در گوشی موبایل خود فعال کنید.

 

بهترین توضیحات برای کارفرما:

مرحله اول: در ابتدا خودتان را به مختصر معرفی کنید و نام، عنوان شغلی و موقعیت مکانی خود را بیان کنید.( من یک گرافیستم از تهران که مهارت طراحی … و کار با نرم افزار  فتوشاپ و ایلاستریتور مسلط هستم)

مرحله دوم: به مهارت های پروژه اشاره کنید و اطلاعات و جزئیات دقیقی در مورد پروژه بیان کنید (این نشان میدهد پروژه را به دقت مطالعه کرده اید)

مرحله سوم: به عنوان مجری سه دلیل برای متقاعد سازی، به صورت شفاف برای کارفرما بیان کنید که میتوانید پروژه را به نحو احسنت انجام دهید.

 

 

پیشرفت مسیر شغلی
درحال بارگزاری ...