درباره

نیل پیکسل، یک بستر مهارت افزایی آنلاین برای رسیدن به موقعیت های شغلی بهتر است. این بستر در بردارنده دو پلتفرم یادگیری (Learning) و آزادکاری (Freelancing) است که به طور همزمان این امکان را به شما می دهد علاوه بر ارتقاء مهارت های فردی و شغلی خود، وارد بازار آنلاین و بزرگ آزادکاری نیل پیکسل شوید.

ما به شما کمک می کنیم تا در نقش های مختلفی مانند دانشجو، مدرس، کارفرما و آزادکار(فریلنسر) به همکاری و خلق ارزش بپردازید. نیل پیکسل، امکاناتی را فراهم می آورد تا به راحتی بتوانید در یک بستر امن و پایدار با اطمینان با یکدیگر همکاری کرده و تعامل سازنده ای را شکل دهید.

ما در پلتفرم یادگیری، برای افراد صاحب تجربه و تخصص شرایطی ایجاد کرده ایم تا بتوانند آنچه را که در توان خود دارند، با هنر آموزش در آمیزند و در اختیار افرادی که جویای کسب مهارت هستند قرار دهند و همچنین در پلتفرم آزادکاری، در بستر آنلاین توانسته ایم تعاملی سازنده بین کارفرمایانی که به دنبال افراد حرفه ای و کارآزموده می گردند با جامعه متخصصین جویای کار به وجود آوریم.

نیل پیکسل همواره در تلاش برای ساختن هویتی پایدار و مستقل بوده و این موضوعی است که ما همیشه در قلب خود برای ساختن آن تلاش می کنیم.ما پیوسته در حال توسعه و ارتقاء این بستر آنلاین هستیم و در طول این مسیر از پیشنهادها و نظرات شما می آموزیم و آن ها را به کار می بندیم.

از شما دعوت می کنیم در جهت فراگیر کردن دانش و کمک به ایجاد موقعیت های شغلی بیشتر، جزئی از جامعه در حال گسترش ما باشید تا بتوانیم همه با هم قدمی کوچک اما سازنده برای آبادانی ایران بزرگ برداریم.
درحال بارگزاری ...